بارگذاری

شناخت هاله نورانی انسان

هاله نورانی چیست؟

هر چیزی، زنده یا بی جان، مرئی یا نامرئی، دارای انرژی است. انسان فقط پوست، استخوان، ماهیچه ها و فرآیندهای شیمیایی نیست. ما از شبکه ای پیچیده از انرژی های به هم پیوسته تشکیل شده ایم که با دنیای اطراف ما ارتباط برقرار می کنند.

آناتومی این سیستم های ظریف انرژی به عنوان هاله، چاکرا و کانال های انرژی توصیف شده است.

هاله یک میدان الکترومغناطیسی انرژی است که ما را احاطه کرده و در سراسر بدن ما گسترش یافته است و به درون جسم فیزیکی ما نیز نفوذ دارد. در اصطلاح عملی تر، جو الکترومغناطیسی اطراف بدن انسان هاله نامیده می شود.

هاله، اصطلاحی که در گذشته به معنای ماوراء الطبیعه یا انتزاعی استفاده می شد، اکنون به مفهومی قابل اندازه گیری تبدیل شده است، اما نمی توان آن را در شرایط عادی با چشم غیر مسلح دید. نیکولا تسلا در سال 1890 اظهار داشت که می تواند هاله انسان را اندازه گیری کرده و از آن عکس بگیرد.

هاله نوارنی انسان هفت لایه دارد و رنگ های مختلفی از خود ساطع می کنند که تصور می شود منعکس کننده شخصیت، خلق و خو و سلامت عمومی شما هستند. لایه اول آن همان شکل بدن فیزیکی است که در بیشتر افراد بین 10 تا 20 سانتیمتر از سطح پوست گسترش می یابد.

هاله در محیط ما در نوسان بود و با توجه به وضعیت فیزیکی، احساسی و روانی فرد متفاوت است. از رنگ ها برای بیان هاله استفاده می شود. هاله را باید سه بعدی در نظر گرفت. که در حالت ایستاده مانند یک توپ بیضی شکل ما را در بر گرفته است.

هاله در واقع امواج انرژی است که از بدن ما ساطع می شود. هر بدن زنده ای چنین انرژی دارد. این انرژی ها تحت تأثیر برخی شرایط قرار می گیرند و شکل یا ارتعاش آنها تغییر می کند. دلایل زیادی وجود دارد که بر این امر تأثیر می گذارد که برخی از آنها عبارتند از؛ رژیم غذایی، فعالیت، میزان اکسیژن یا دی اکسید کربن، خستگی، بی خوابی، استرس، الکل، مواد مخدر، سیگار کشیدن، افکار و رفتارهای منفی، فعالیت های روانی نامناسب.
هر رنگ ساختار مشخصی دارد و زمانی که از این پیکربندی در تفسیر هاله استفاده می شود، حال و هوای فعلی فرد را به ما می گوید. رنگ ها احساسات بسیاری را بیان می کنند که می توانند سازنده و یا مخرب باشند. می تواند شما را شاد یا افسرده کنند، حتی می تواند انرژی مردانه یا زنانه داشته باشند.

دستگاه عکسبرداری هاله و چاکراها (AVS) این ارتعاشات و انرژی ها را ثبت و اندازه گیری کرده، و داده های آن را در نرم افزار قدرتمند خود تجزیه و تحلیل می کند، تا علاوه بر نشان دادن تصویر بصری از وضعیت فعلی هاله شما، تفسیر اطلاعات موجود در آن را به شما ارائه دهد.

مقاله را به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به هاله آنالیز خوش آمدید

بالا
error: Content is protected !!